Насос циркуляційний з «мокрим» ротором призначений для циркуляції води (теплоносія) в системах опалення, гарячого водопостачання та системах обігріву підлоги житлових будинків, промислових об'єктів та інших побутових системах опалення, охолодження та кондиціювання. При використанні в системі опалення водногліколевої суміші (співвідношення макс. 1: 1), необхідне коригування робочих характеристик електронасоса відповідно до підвищеного рівня в'язкості та в залежності від відсоткового співвідношення компонентів суміші.
Насос може встановлюватися як у закритих, так і у відкритих системах, місце установки має бути доступним для спрощення проведення демонтажу або перевірок роботи. Обов'язкове встановлення запірної арматури таким чином, щоб у разі протікання теплоносій не потрапляв на коробку висновків, кабель живлення та електродвигун.
Подача електронасоса регулюється зміною швидкості обертання електродвигуна за допомогою перемикача на коробці висновків:
- положення «І»: мінімальна швидкість;
- Положення ІІІ: максимальна швидкість.
Підвищена подача може спричинити шум у системі.
Насос укомплектований гайками сполучними та кабелем живлення з євровилкою. Монтажна довжина 180 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | A.L.B.A. |
| Страна производитель | Китай |
| Количество скоростей | 3 |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 110 град. |
| Максимальный напор | 8.5 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пропускная способность | 5.5 куб. м/час |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 175 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1.5 дюйм |
| Длина | 180 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Конструктивные особенности | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Материал корпуса | Чугун |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | 1 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 18 |
| Материал рабочего колеса | Пластик |
| Перекачиваемые среды | Техническая вода, Чистая вода, Питательная вода |
| Переключение скоростей | Ручное |
| Потребляемая мощность (W) | 0.182 кВт |
| Тип присоединения | Муфтовое |
| Частота тока | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 2 481,25 ₴



